KOLOROWE DRZEWA POŚCIEL DZIECIĘCA

89.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEZestaw 2-elementowej pościeli wykonanej z białej, wysokiej jakości bawełny w piękny wzór śpiących zwierzątek. W skład zestawu wchodzi:

- Poszewka na poduszkę 40 cm x 60 cm. Poszewka zapinana na bezpieczny suwak bez uchwytu, tak żeby dziecko nie mogło włożyć go do buzi. Na poduszce też nie ma żadnych naszywanych aplikacji, dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka. Produkt wykonany jest ze 100% bawełny.

- Poszewka na kołderkę - piękna w swojej prostocie. Zapinana jest na bezpieczny suwak, który przykryty jest jeszcze dodatkową zakładką, dzięki której zamek w ogóle nie jest widoczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo pewność, że poduszka jest bezpieczna dla Maluszka. Poszewka jest dwustronna. Całość wykonana ze 100% bawełny o gęstym splocie nitek.

Dostępne rozmiary:
  • 120 x 90 cm
  • 135 x 100 cm
  • 140 x 200 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 6 dni roboczych.

korzysci 2

Sango Trade

Jesteśmy firmą produkującą najwyższej jakości pościele dla dzieci oraz młodzieży. Na każdym etapie tworzenia dokładamy najwyższych starań, by produkt końcowy zadowolił Państwa, a dzieciom zapewnił spokojny i zdrowy sen. Oferujemy oryginalną kolorystykę, ciekawe wzornictwo, niestandardowe rozwiązania. Stawiamy na jakość i estetykę. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie.