Pościel żółte parasole

179.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEW czasie deszczu dzieci się nudzą – czy rzeczywiście? Trudno opisać radość malucha, który w kaloszach i płaszczu przeciwdeszczowym, z impetem, wśród salw radosnego śmiechu, wskakuje w kolejne kałuże. Jeśli jest wyposażony w parasol zamiast (lub oprócz) płaszcza, zabawa staje się jeszcze ciekawsza! Pościel dziecięca, która łączy w sobie strugi deszczu i motyw żółtych parasoli, z pewnością skutecznie ożywi wyobraźnię każdego małego zdobywcy „kałużowych oceanów”.

Komplet pościeli ozdobionej motywem żółtych parasoli, to polski produkt wykonany z naturalnej bawełny. Materiał posiada certyfikat Oeko-Tex, dzięki czemu można mieć pewność, że jest bezpieczny również dla wrażliwej skóry niemowląt. Dwustronna pościel jest zapakowana w ozdobne pudełko, dlatego można wręczyć ją jako uroczy prezent, np. w związku z narodzeniem dziecka. Jej radosna kolorystyka znakomicie wpisuje się w dziecięce gusta i potrzeby estetyczne, dlatego z całą pewnością będzie znakomicie prezentować się w pokoju małego człowieka.

Krople które miarowo uderzają we wszystko, co napotykają na swojej drodze, usypiają skutecznie niż cokolwiek innego. Kap, kap, kap...         

SZCZEGÓŁY PRODUKTU:
- 100% bawełna o gramaturze 120g/m2
- tkaniny bezpieczne dla skóry niemowląt, posiadające certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasy I
- zapięcie na praktyczny suwak
- poszewki wykończone ozdobną lamówką
- na zdjęciu widoczny model 100x135cm (poduszka 40x60cm)
- zestaw nie obejmuje wypełnienia
- zalecamy pranie w temperaturze 40°C

DOSTĘPNE ROZMIARY:
- S: kołdra 90 x 120 cm + 1 x poduszka 40 x 60 cm
- M: kołdra 100 x 135 cm + 1 x poduszka 40 x 60 cm
- L: kołdra 140 x 200 cm + 1 x poduszka 50 x 60 cm
- XL: kołdra 160 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm
- XXL: kołdra 200 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm
- XXXL: kołdra 220 x 200 cm + 2 x poduszka 50 x 60 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych.

korzysci 2

MUMLA

Zachwycające wzory, nieoczywisty dobór kolorów i pasja do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Taka jest MUMLA.
Pełna swobody, radości z przebywania z bliskimi i pięknych chwil w przyjemnym otoczeniu. To, co nas wyróżnia to indywidualizm. Tworzymy rzeczy niepowtarzalne. Wszystkie wzory i tkaniny to efekt naszych przemyśleń, prób i wyborów. Zamiast masowej produkcji, starannie wybieramy to, w czym sami czulibyśmy się najlepiej. Nasze produkty są uniwersalne. Chcemy, by każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł, że otrzymał od nas to, co najlepsze. By każdy nasz produkt wprawiał w dobry nastrój. Wasze dobre samopoczucie to nasz powód do radości. Wierzymy, że domowa codzienność może być wyjątkowa i chcemy się tą ideą dzielić z innymi.