WALLWARE SEA_19 Talerz dekoracyjny

210.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIETalerz dekoracyjny z serii Sea składa się z dwóch części, które przedstawiają rybę. Obraz jest kompletny tylko wtedy, gdy elementy są ustawione obok siebie. Dwuczęściowy układ to nietuzinkowe rozwiązanie, które sprawia, że ozdoba zyskuje dynamiczny charakter i niepowtarzalny wygląd.  

Talerz Wallware jest wykonany ręcznie, co przekłada się na doskonałą jakość. Na szkle znajduje się nadruk wykonany w cyfrowej jakości. Dzięki temu kolory są żywe, a ryba prezentuje się tak, jakbyśmy obserwowali ją przed okrągłe i niewielkie okienka łodzi podwodnej. Taka głębinowa podróż to marzenie, które trudno zrealizować. Można jednak wykorzystać drzemiące w nas pokłady wyobraźni i eksplorować podwodny świat, siedząc wygodnie w ulubionym fotelu.

Ozdobny talerz na ścianę jest mocowany na wytrzymałej konstrukcji. Na spodzie znajduje się filcowe wykończenie. Kolor otoczki to miedź, która doskonale komponuje się z barwami znajdującymi się na nadruku. Designerski talerz świetnie komponuje się z pozostałymi ozdobami z serii Sea.     

  • Wzór: sea_19
  • Materiał: 100% szkło
  • Średnica15 cm

Produkt jeśli jest na magazynie wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni, jeśli na zamówienie zostanie wysłany w ciągu 4 - 7 tygodni.  

korzysci 2

WALLWARE

To dekoracyjne, szklane talerze na ścianę w stylu Vintage.