Heavenly honeycomb Pufa

445.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENa atmosferę domowych spotkań z przyjaciółmi składa się wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest miejsce. Piękne, ciepłe otoczenie wprawia w dobry nastrój i pobudza do okazywania bliskim osobom życzliwości. Aby je stworzyć, potrzeba nietuzinkowych elementów wystroju, takich jak pufa Heavenly Honeycomb. Jej piękno działa magnetycznie, sprawiając, że mamy ochotę usiąść wygodnie i upajać się aromatem świeżo zaparzonej kawy, którą pijemy w miłym towarzystwie lub w pojedynkę – odpoczywając od zgiełkliwej codzienności.

Heavenly Honeycomb to nowoczesna pufa marki House of Rym, która powstała w Tunezji przy udziale uzdolnionych szwedzkich projektantów. Efektem tej współpracy są nietuzinkowe elementy wyposażenia domu, które łączą w sobie ciepło i funkcjonalność stylu skandynawskiego z bogatym wzornictwem tunezyjskim. Piękne siedzisko z serii OTTOMANIAC jest wykonane z bawełny i z żakardu. Po bokach posiada skórzane uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie mebla i wprowadzenie zmian w aranżacji.    

Dane techniczne:
Kolor: zielony
Projekt: Anna Backlund
Materiał: 100% bawełna, tkanina żakardowa, skórzane uchwyty po bokach.
Wymiary: średnica- 40 cm,wysokość 30 cm
Prać ręcznie w 30º C

Produkt zostanie wysłany w ciągu 4 dni roboczych.

* DUŻY GABARYT - dopłata za dużą paczkę 50 ZŁ 

korzysci 2

House of Rym

House of Rym to marka, która powstała w Tunezji przy współpracy ze szwedzkimi projektantami. Efektem tej współpracy są oryginalne przedmioty łączące w sobie nowoczesny skandynawski design z wpływami rzemiosła tunezyjskiego.