MIESZKO Serwetnik czarny

119.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEChciałbyś poczuć się jak na królewskiej uczcie? Mieszko zaprasza do stołu! 

Serwetnik Mieszko to drobny, a zarazem niezwykle uroczy gadżet, który sprawia, że stół, przy którym spożywamy posiłki i toczymy rozmowy, prezentuje się piękniej, a przy tym zyskuje na funkcjonalności. Wykonany z lakierowanego drewna dębowego i stali o precyzyjnym, matowym wykończeniu, serwetnik nie tylko świetnie wygląda, ale również cechuje się zadziwiającą trwałością. Swoim kształtem przypomina dom z kominem, nadając wnętrzu ciepły i urokliwy, a zarazem nowoczesny charakter. W wystroju pomieszczeń niebagatelną rolę odgrywają z pozoru mało istotne elementy, które odpowiadają za budowanie nastroju. Świeczki, obrazy, zdjęcia w ramkach, wazonik z niewielkim bukiecikiem świeżych kwiatów czy wreszcie serwetnik – wszystko to sprawia, że wnętrze zaczyna mieć „duszę”, świadcząc jednocześnie o tym, jacy są jego mieszkańcy. Obszerny, drewniany stół, na którego blacie znajdują się drobiazgi, takie jak serwetnik Mieszko, mogą należeć tylko do ludzi, dla których ciepło domowego ogniska ma olbrzymie znaczenie.

Dane techniczne:

  • Materiał: drewno dębowe lakierowane, stal malowana proszkowo wykończona na MAT, magnesy neodymowe
  • Wymiary: 200 x 104 x 33 mm (długość x szerokość x grubość)
  • Kolor: czarny
  • Projektant: ADAM MAJEWSKI

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.


korzysci 2

SZATOZA

Szatoza to młode studio projektowo-konstrukcyjne założone przez Adama Majewskiego, absolwenta Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Idea funkcjonowania Szatozy narodziła się z połączenia wykształcenia inżynierskiego w zakresie meblarstwa i równolegle pogłębianej fascynacji wzornictwem przemysłowym. 

W szerszym kontekście stanowi działalność ukierunkowaną na współpracę projektową, obejmującą każdy z etapów rozwoju nowego produktu – od opracowania koncepcji poprzez współudział w pracach wdrożeniowych do sporządzenia finalnej dokumentacji technicznej. 

Szatoza jako marka wyraża w swoich projektach przedmiotów codziennego użytku hołd dla prostoty, szczerości i funkcjonalności.