MIESZKO Serwetnik czarny

119.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEWspomnienia wykładane na stół. 

Największe znaczenie mają dla nas przedmioty otrzymane prosto z serca. Wśród nich jeszcze bardziej cenimy te, których możemy używać na co dzień. Takie, które są funkcjonalne i trwałe. Przy każdym ich użyciu przywołujemy w myślach miłe wspomnienie o obdarowującym, o czasie spędzonym razem. Często okazuje się, że ten czas upływa przy stole – przy wspólnym spożywaniu posiłków czy dyskusjach na każdy temat. Dbamy więc o to, by zaproszeni goście dobrze się przy nim czuli. Z tego właśnie zrodził się MIESZKO – projekt funkcjonalnego i dekoracyjnego akcesorium codziennego użytku. Chętnie zamieszka na stole nie tylko miłośników polskiego wzornictwa. Będzie także świetnym podarunkiem dla tych, z którymi chcemy utrzymać emocjonalną więź. Sprawdzi się jako prezent na „parapetówkę”. Urozmaici wystrój niejednej restauracji. Mieszko przede wszystkim zapanuje nad serwetkami oraz wykałaczkami, by zawsze były pod ręką.

Dane techniczne:

  • Materiał: drewno dębowe lakierowane, stal malowana proszkowo wykończona na MAT, magnesy neodymowe
  • Wymiary: 200 x 104 x 33 mm (długość x szerokość x grubość)
  • Kolor: czarny
  • Projektant: ADAM MAJEWSKI

PRODUKT ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 4 DNI ROBOCZYCH.


korzysci 2

SZATOZA

Szatoza to młode studio projektowo-konstrukcyjne założone przez Adama Majewskiego, absolwenta Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Idea funkcjonowania Szatozy narodziła się z połączenia wykształcenia inżynierskiego w zakresie meblarstwa i równolegle pogłębianej fascynacji wzornictwem przemysłowym. 

W szerszym kontekście stanowi działalność ukierunkowaną na współpracę projektową, obejmującą każdy z etapów rozwoju nowego produktu – od opracowania koncepcji poprzez współudział w pracach wdrożeniowych do sporządzenia finalnej dokumentacji technicznej. 

Szatoza jako marka wyraża w swoich projektach przedmiotów codziennego użytku hołd dla prostoty, szczerości i funkcjonalności.