BASIC SIDEBOARD

1399.00 złSideboard MINKO to piękna i prosta, a zarazem niebywale funkcjonalna szafa-jamnik, która swój nietypowy, ale niewątpliwie wdzięczny przydomek zawdzięcza niekonwencjonalnej długości. Taki „pupil” z pewnością sprawi, że wnętrze naszego domu stanie się pogodniejsze. Gustowny i ponadczasowy design oraz nieodparty urok – to cechy, które sprawiają, że sideboard prezentuje się pięknie niemal w każdym wnętrzu, nadając mu zarazem miły i niepowtarzalny charakter.

Designerska komoda jest zbudowana z płyty laminowanej. Można wybrać jedną spośród 12 wersji kolorystycznych. Każda z nich posiada półmatowe wykończenie. Wyjątek stanowi wersja WHITE, w przypadku której wykończenie może być także gładkie. Kredens opiera się na charakterystycznym stelażu wykonanym z litego drewna bukowego zakonserwowanego metodą olejowania. Wyjątkowość komody polega nie tylko na jej znakomitym wyglądzie, ale również że na tym, że każdy model jest wykonywany na zamówienie – z niezwykłą starannością i pełnym zaangażowaniem. Dzięki temu zyskujemy poczucie, że mebel, który trafił do naszego domu, pasuje tam jak żaden inny.

Dane techniczne:
wymiary: 
- szerokość 120 cm
- głębokość 50 cm
- wysokość 65 cm
blat: płyta laminowana gr. 18 mm
stelaż: drewno lite, bukowe, olejowane
wyposażenie: 3 x szerokie szuflady, prowadnice boczne z pełnym wysuwem, klapa na podnośnikach gazowych, otwierana do dołu
*za dopłatą 50 zł/szt proponujemy prowadnice dolne (niewidoczne po otwarciu), na pełny wysuw, z miękkim domykiem

Paleta barw:


Wysyłka i montaż:
- dostawa na EUROPALECIE, waga ok 60 kg
- mebel jest dostarczany w całości, gotowy do używania

PRODUKT WYKONYWANY NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE, ZOSTANIE WYSŁANY W CIĄGU 8-9 TYGODNI.

korzysci 2

MINKO

Projekty zespołu MINKO to meble o lekkiej i ponadczasowej formie. Są ukłonem w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Wykonane w całości ręcznie, z użyciem lokalnych materiałów i oferowane w przystępnej cenie. ​Projektujemy nietypowe rozwiązania na bazie naszych mebli jak i inne produkty z szeroko pojętej branży architektoniczno-stolarskiej. Nasza misja to „dobry polski design w każdym domu”.