Falbaro STÓŁ

2399.00 złFalbaro powstał w odpowiedzi na potrzebę stworzenia okrągłego stołu wykonanego z dostępnych i sprawdzonych materiałów. Jego uniwersalna i niepodlegająca modom forma podkreśla charakter głównego materiału konstrukcyjnego – sklejki brzozowej. Wykonaną z lakierowanej płyty MDF oraz sklejki płytę roboczą przecinają ukośnie poprowadzone nogi. Ich kształt pozwala na ukazanie piękna naprzemiennie sklejanych fornirów. Falbaro jest meblem, który nadaje wnętrzu ciepłego i przytulnego klimatu pozostając jednocześnie dyskretnym. Kocha przedmioty i krzesła w stylu skandynawskim.

Dane techniczne:

  • Materiał: lakierowana płyta MDF RAL 9003, lakierowana sklejka brzozowa 
  • Wymiary:  średnica 120 cm, wysokość 75 cm
  • Projektant: Adam Majewski 

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 6 tygodni.

* DUŻY GABARYT - DOPŁATA ZA DUŻĄ PACZKĘ 120 ZŁ

korzysci 2

SZATOZA

Szatoza to młode studio projektowo-konstrukcyjne założone przez Adama Majewskiego, absolwenta Technologii Drewna na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Idea funkcjonowania Szatozy narodziła się z połączenia wykształcenia inżynierskiego w zakresie meblarstwa i równolegle pogłębianej fascynacji wzornictwem przemysłowym. 

W szerszym kontekście stanowi działalność ukierunkowaną na współpracę projektową, obejmującą każdy z etapów rozwoju nowego produktu – od opracowania koncepcji poprzez współudział w pracach wdrożeniowych do sporządzenia finalnej dokumentacji technicznej. 

Szatoza jako marka wyraża w swoich projektach przedmiotów codziennego użytku hołd dla prostoty, szczerości i funkcjonalności.