FLEX 2 w 1 STOLIK

1290.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEDziecięca pracownia malarska, podręczna przechowalnia drobnych przedmiotów lub mebel, dzięki któremu można w komfortowych warunkach delektować się smakiem i aromatem świeżo zaparzonej kawy – stolik drewniany Flex to niezwykły element wystroju wnętrza, który można wykorzystywać na wiele sposobów. Jego niepowtarzalny design ożywia aranżację i przyczynia się do tego, że wyraźnie zyskuje ona na funkcjonalności.

Stolik kawowy jest stworzony z brzozowej sklejki. Specjalna wnęka, jaka w nim występuje, może z powodzeniem pełnić rolę dziecięcego siedziska lub półki, na której umieszcza się książki, laptop czy ozdoby wzbogacające wygląd wnętrza. Taki stolik sprzyja realizacji licznych wnętrzarskich pomysłów – wyjątkowych, a zarazem zdecydowanie praktycznych. Ręczne wykonanie nadaje mu jeszcze bardziej nietuzinkowy charakter. Dzięki takim elementom wystroju codzienność przestaje być nudna i przewidywalna. Nabiera kolorów i zaskakuje mnogością niezwykłych możliwości, które możemy testować i oceniać.         

Stolik NUKI to produkt ręcznie szlifowany i lakierowany bezpiecznymi dla dziecka, wodnymi lakierami. Szczególną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników dlatego wszelkie krawędzie mebla są zaokrąglone.

  • Typ materiału                 sklejka
  • Długość podstawy         96 cm
  • Wysokość                        48 cm
  • Szerokość                        50 cm
  • Długość blatu                 80 cm
  • Sposób użytkowania     przecierać wilgotną szmatką

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie, zostanie wysłany w ciągu 5 tygodni.

korzysci 2

​NUKI

NUKI to firma tworząca meble dla całej rodziny. Uniwersalna forma i ponadczasowe wzornictwo charakteryzują nasze kołyski, łóżeczka, stoliki i inne akcesoria wykonane z brzozowej sklejki. Kolekcję mebli wzbogacamy dzianinowymi tekstyliami sypialnianymi, zdobionym haftem komputerowym.