SQUARE high Stolik kawowy

350.00 złStolik drewniany Square to nietuzinkowy mebel, który skutecznie podkreśla charakter ciepłych i ergonomicznych skandynawskich wnętrz, w których nie brakuje wyrazistych akcentów. O jego funkcjonalności decyduje nie tylko kilka wersji kolorystycznych, pomiędzy którymi można wybierać. Na uwagę zasługuje przede wszystkim niezwykle intrygujący projekt. Stolik kawowy posiada dwa blaty; na niższym można przechowywać drobne przedmioty, po które sięgamy stosunkowo rzadko. Wyższy blat to idealne miejsce dla kubka z herbatą, miseczki z przekąskami, ulubionego czasopisma lub książki, od której aktualnie nie możemy się oderwać.

Mebel wykonany m.in. z litego drewna bukowego jest stabilny i trwały, a przy tym znakomicie się prezentuje. Funkcjonalny stolik o niekonwencjonalnej budowie znakomicie sprawdza się nie tylko w salonie, usytuowany obok kanapy lub miękkiego fotela. Świetnie spisuje się również w sypialni, występując tam jako designerski stolik nocny i zajmując stosunkowo niewielki fragment przestrzeni.     

Wymiary: szerokość 43 cm, wysokość 61 cm
Materiał: lite drewno bukowe i laminowana płyta MDF 


Produkt zostanie wysłany w ciągu 14 dni roboczych. 

korzysci 2

Ragaba

Ragaba to nowoczesny design, połączony z funkcjonalnością i kreacją. Lubimy tworzyć nowe rzeczy i chcemy dzielić się tą radością tworzenia z Wami. Nazwa Ragaba pochodzi od skrótu RGB, ponieważ lubimy kolory. Wybierzcie kolory które są dla Was inspirujące lub pomagają Wam w odpoczynku. Jesteśmy wielbicielami designu, ale przede wszystkim wygody. Dodatkowo uważamy, że dobry Design nie powinien kosztować fortuny.