O NAS

Balansujemy. 
Między kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością.
Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i młodego grafika.
Chcemy zmieniać małe fragmenty świataOhoo! Style to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i stylizowaniu wnętrz, aby stworzyć własną, inspirującą przestrzeń w sieci.

Z doświadczeń przeszłości wyniosłyśmy przekonanie, że ludzie potrzebują piękna, które zamyka się w prostocie. Jasne, proste formy, naturalne materiały, surowe drewno, rozbielone ale i mocne kolory - z tym utożsamiamy styl skandynawski będący naszą inspiracją. Jednocześnie nie wykluczamy bardziej finezyjnych czy wyszukanych rozwiązań związanych z rzemiosłem artystycznym.

Wiemy, jak ważne w projektowanym wnętrzu są dodatki, które nadają mu ostateczny charakter. Dlatego skupiamy się na poszukiwaniu dekoracyjnych i oryginalnych motywów, ciekawych technologicznie rozwiązań dbając jednocześnie o jakość wykonania, harmonię graficzną i czytelny przekaz .

Dzisiaj, pod marką Ohoo! Style sprzedajemy autorskie produkty oraz wyselekcjonowane produkty najlepszych twórców. Do współpracy zapraszamy wyłącznie inspirujących, wybitnych projektantów oraz uznane światowe marki. Naszych partnerów poznasz odwiedzając zakładkę PARTNERZY. Stawiamy na najlepszą jakość oraz unikatowy projekt. Naszym celem jest wykreowanie miejsca kultowego, skupiającego najlepsze produkty.

Wyobrażając sobie odbiorcę naszej oferty myślimy o ludziach bawiących się designem. Młodych duchem. Takich, którzy lubią, w zależności od chwili, nastroju, pory roku zmieniać swoje wnętrze. Ceniących bardzo dobrą jakość wykonania i pomysł. Otwartych , podobnie jak my , na świat, barwę i nietypowe materiały.

Zapraszamy
Ohoo! Style