VASCOLARI świeca zapachowa

228.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIENaturalna zapachowa świeca ręcznie wykonana z drewna hebanowego i lnianego knota. Dzięki zastosowaniu specjalnego wosku rozświetla miejsce palenia przez kilkadziesiąt godzin.

Unikatowe świeczki marki Vascolari wzbogacą wygląd każdego wnętrza i nadają mu niepowtarzalny charakter. Wyjątkowe aromaty w połączeniu z zachwycającym designem uszlachetnią domową atmosferę i wypełnią pomieszczenia pozytywną energią.


Czas palenia: 70 h
Wymiary: 10 x 10 cm

Dostępne zapachy: wanilia z paczulą, miód, egzotyczne owoce, wodne kwiaty

    

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni.

korzysci 2

Vascolari

Marka Vascolari powstała w 2009 roku. Jest to włosko-argentyńska firma rodzinna, która zainspirowała się rodzimą kulturą i stylem tworzonych za pomocą naturalnego drewna oraz miłością do ekskluzywności i wysoko jakościowych produktów. W ciągu ostatnich lat asortyment ewoluował w stronę nowoczesnego designu i oryginalnego wykończenia z drewna, a także naturalnych mieszkanek. W pełni naturalne świece wytwarzane są ręcznie z drewna palmowego i lnianych knotów. Marka Vascolari oferuje klientom jedno lub wieloknotowe świece o aromatach wanilii z paczulą, miodu, wodnych kwiatów czy egzotycznych owoców. Dzięki zastosowaniu specjalnego wosku rozświetlą miejsce palenia przez kilkadziesiąt godzin. Firma szczególny nacisk kładzie na równowagę naturalną i troskę o środowisko, dlatego na miejsce jednej wykorzystanej palmy sadzone są dwie nowe.