weave Taboret

650.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: NA ZAMÓWIENIEDrewniany taboret, pokryty zaprojektowaną przez designerów Ohoo! tkaniną to piękny duet mebla i obicia. Materiał obiciowy wypełniony watoliną tworzy niezwykły trójwymiarowy wzór. Mebel przyciągający uwagę, cieszący oko swą nietypową formą.


Wymiary:
Długość: 40 cm
Wysokość: 45 cm
Szerokość: 30 cm 


Mebel można prać jak dywan bez konieczności wykonywania dodatkowych zabiegów.


Wszystkie zakupione w naszym sklepie produkty są odpowiednio zabezpieczone na czas transportu, tak, aby do nabywcy dotarły w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot pakujemy w folię a następnie wkładamy w trwały karton, dzięki czemu podczas transportu jest zabezpieczony przed wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi.

Produkt wykonywany na indywidualne zamówienie. Termin realizacji: do 30 dni.

Zapraszamy na film:

korzysci 2

Ohoo! Style

Ohoo! to siła skrajnie różnych, lecz zaprzyjaźnionych kobiet, które pewnego dnia postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać szeroką wiedzę i doświadczenie, aby pod własną marką tworzyć wyjątkowe przedmioty. Balansujemy. Miedzy kolorami, fakturami i grafiką. Pomiędzy biznesem i przyjemnością. Zawieszone nad bawełną i jedwabiem, dostrzegamy potencjał sznurka i talent młodego grafika. Chcemy zmieniać małe fragmenty świata.