Dmuchawce Talerz Duży

37.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEKolor rządzi w kolekcji Dmuchawce Zulany! Dzięki niej wszędzie tam, gdzie będziesz podawać swoje posiłki, zapanuje radość i pozytywna energia! Nowoczesne wzornictwo i mocna dawka koloru zdobią, wykonane z białej porcelany kubki, miseczki i talerze Zulany.

Dmuchawce to mocna dawka energii na cały dzień!

Ozdobiony nowoczesnym, barwnym wzorem duży płaski talerz z białej porcelany. Mnogość barw nie pozwala przejść obojętnie obok tego talerza! Pomarańcz, fuksja, fiolet, zieleń. Wzory, kolory. Energia – Dmuchawce Zulany są wyjątkowe! Na wiosnę, lato i gdy brakuje słońca w zimowe wieczory. Po prostu tę kolekcję trzeba mieć u siebie!

materiał: polska porcelana
wymiary: śr. 28 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Wszystkie kolekcje Zulany są również idealnym pomysłem na prezent.

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 
korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.