Odwiedziny UFO Talerz

34.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEKolekcja Kosmos Zulany zabiera dzieci w fascynującą, kosmiczną podróż. Start rakiety z powierzchni Ziemi, śmieszne ufoludki pozdrawiające małych ziemian, niezwykłe pojazdy przybywające na Ziemię z innych planet to kosmiczna kolekcja dla małych odkrywców.

Odwiedziny UFO to talerzyk z nieziemskiej kolekcji dla dzieci Kosmos. Idealny podczas śniadania, deseru czy kolacji dla małego poszukiwacza pozaziemskich przygód.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Kosmos jest cudownym pomysłem na prezent dla malucha – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię czy Święta Bożego Narodzenia.

materiał: polska porcelana
wymiary: śr. 21 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce 

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.