Turkusowa Makatka Talerz

24.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEKolekcja Makatka przywołuje wspomnienie chwil z dzieciństwa czy beztroskich wakacji spędzonych na wsi. To wspólne posiłki w kuchni, w której unosił się zamach aromatycznych ziół, a drożdżowe ciasto pachniało na stole. Porcelanowy zestaw Makatka Turkus składa się z talerza, dużego talerza, kubka oraz miseczki.

Porcelanowy talerz ozdobiony delikatnym wzorem. Biała porcelana pięknie podkreśla turkusowy kolor, jaki artystka wykorzystała przy projektowaniu wzoru. Polecamy również zabawę kolorami kolekcji Makatka. Łączcie Róż i Turkus. Te kolory idealnie się komponują!

Porcelanowa kolekcja Makatka Turkus jest świetnym pomysłem na prezent.

materiał: polska porcelana
wymiary: śr. 21 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych.

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.