WALLWARE SEA_17 Talerz dekoracyjny

210.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIERyba na talerzu bynajmniej nie stanowi rzadkiego widoku. Zwykle nie pojawia się tam jednak… w charakterze ozdoby. Projektant, który stworzył nietuzinkowy talerz Wallware postanowił popłynąć pod prąd i wymyślić stylową dekorację, która wymyka się konwencjom.

Ręcznie wykonany talerz dekoracyjny jest ozdobiony wysokiej jakości nadrukiem. Osadzony na wytrzymałej konstrukcji, może zostać zawieszony. Taki ozdobny talerz na ścianę stanowi uroczą namiastkę wypraw do podwodnego świata, na które nie zawsze jest czas czy sposobność. Jeśli nadarzył się sprzyjający moment, może przywoływać piękne wspomnienia, które stamtąd przywieźliśmy. Designerski talerz Wallware to coś w rodzaju dyptyku. Jego pierwsza część przedstawia głowę, a druga – rybi ogon. Taki podział sprawia, że ma się wrażenie, że dość realistycznie wyglądająca ryba… płynie po ścianie. Dysponując bujną wyobraźnią, możemy poczuć się jak podczas wizyty w oceanarium lub jak w łodzi podwodnej, z której z łatwością można obserwować podwodne życie.

  • Wzór: sea_17
  • Materiał: 100% szkło
  • Średnica15 cm

Produkt jeśli jest na magazynie wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni, jeśli na zamówienie zostanie wysłany w ciągu 4 - 7 tygodni.  

korzysci 2

WALLWARE

To dekoracyjne, szklane talerze na ścianę w stylu Vintage.