Zuza na huśtawce Talerz

29.00 zł

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: W MAGAZYNIEBohaterką kolekcji Zuza jest dziewczynka Zuza, której przygody i zabawy pokazujemy na talerzykach, kubeczkach i miseczkach wykonanych z białej porcelany. Zuza szaleje na huśtawce, skakance i tańczy z szarfą. Jej zabawom towarzyszą kolorowe baloniki.

Cały zestaw Zuza składa się z kubka, miseczki i dwóch talerzyków. Zapraszamy do kolekcjonowania!

Zuza na huśtawce to talerzyk z kolorowej kolekcji dla dzieci Zuza. Jest idealny na śniadanie, pyszny obiad czy kolację. Uwiecznione na porcelanie, wesołe zabawy bohaterki kolekcji, Zuzy, rozbudzą apetyt nawet najbardziej zagorzałych niejadków.

Porcelanowy zestaw dla dzieci Zuza jest idealnym pomysłem na prezent – na urodziny, Dzień Dziecka, Komunię i Święta Bożego Narodzenia.

materiał: polska porcelana
wymiary: śr. 21 cm
cechy: można myć w zmywarce, używać w mikrofalówce 

Produkt zostanie wysłany w ciągu 5 dni roboczych. 

korzysci 2

ZULANA

Zulana to nowa polska marka porcelany. Zulana oferuje piękne barwy i oryginalne wzory na szlachetnej, polskiej porcelanie. Autorskie, porcelanowe komplety, zdobione oryginalnymi deseniami czekają, aby zagościć w Twoim domu! Ubrane w kolor i niezwykłe wzory talerze, kubki, miseczki zamienią każde spotkanie przy stole w prawdziwą ucztę zmysłów. Porcelana produkowana jest w jednej z najstarszych polskich fabryk porcelany, wzory tworzą polscy artyści – graficy.