The Banana Bujak

1990.00 zł„Konik, z drzewa koń na biegunach...” Któż z nas nie marzył o takim wiernym,  drewnianym przyjacielu.  My proponujemy jego nowocześniejszą wersję, a będzie nią konik na biegunach w kształcie banana. Zabawa na nim stanie się znacznie ciekawsza, a wyobraźnia – bardziej pobudzona. The Banana to bujak dla dzieci o nietuzinkowym designie, wykonany ręcznie, z materiałów najwyższej jakości. Stelaż jest stworzony z drewna dębowego. Gumowe pasy przytwierdzone do płóz gwarantują dziecku bezpieczeństwo, stanowiąc jednocześnie ochronę dla podłóg. Główną część bujaka spowija miękka pianka i wełniana tkanina, zapewniające maksimum komfortu. Chcesz, aby w Twoim domu pojawiła się idealna zabawka dla Twojego dziecka, która jednocześnie stanowi designerski element wystroju? Bujak The Banana spełni Twoje oczekiwania, stając się najlepszym przyjacielem malucha w wieku 2-5 lat. Znajdź dla niego odrobinę miejsca w pokoju dziecięcym, a z biegiem czasu stanie się urokliwym wspomnieniem.    

Wymiary: 80 x 30 x 45 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych.

korzysci 2

Hyggelig

Hyggelig zostało stworzone jako rozwiązanie dla współczesnych rodziców, którzy szukają ciekawych zabawek dla swoich dzieci, a jednocześnie chcą zachowad porządek stylowych wnętrz.

Uważamy, że dobry design jest ogromnie ważny, a niestety często pozostaje bagatelizowany. Zafascynowani filozofią „hygge” postanowiliśmy przekazad nasze uczucia i doświadczenie poprzez medium fascynującej estetyki i subtelnej formy.
W dzisiejszym szybkim stylu życia obserwujemy, że ludzie nie poświęcają wystarczająco dużo uwagi, aby po prostu doświadczad codziennych chwil ze swoimi bliskimi. Dlatego zachęcamy, byś cenił swój czas, dzielił się nim z przyjaciółmi i rodziną.
Hyggelig. Chwile, które warto zapamiętać.