The Mountain Bujak

1990.00 złAhoj przygodo! Jeśli chcesz rozbudzić w swoim dziecku pragnienie przygody i ożywić jego wyobraźnię, naucz je marzyć i wspinać się na wyżyny. Bujak The Mountain z pewnością Ci w tym pomoże. Stabilny stelaż z drewna dębowego, z gumowymi pasami na płozach, zapewni maluchowi maksimum bezpieczeństwa. Wysokość i miękkość „góry” stanowią wyzwanie w sam raz dla dzieci w wieku 2-5 lat.

Klasyczny konik na biegunach może zostać skutecznie zastąpiony przez bujak dla dzieci, który będzie nie tylko „towarzyszem zabaw” czy pożywką dla wyobraźni, ale również modnym i efektownym dodatkiem do wystroju. Jakość materiałów i sposób wykonania sprawiają, że The Mountain jest nie tylko piękny, ale również trwały i przyjazny dla małego użytkownika. Kolejny atut bujaka to ręczne wykonanie. Dokonując zakupu, zyskujesz pewność, że do Twojego domu trafi przedmiot inny niż wszystkie, wykonany z niezwykłą pasją i starannością, z myślą o konkretnym dziecku. The Mountain to zabawka „z duszą” – wystarczy jeden rzut oka, by się o tym przekonać.    

Wymiary: 80 x 30 x 56 cm

Produkt zostanie wysłany w ciągu 7 dni roboczych.

     

korzysci 2

Hyggelig

Hyggelig zostało stworzone jako rozwiązanie dla współczesnych rodziców, którzy szukają ciekawych zabawek dla swoich dzieci, a jednocześnie chcą zachowad porządek stylowych wnętrz.

Uważamy, że dobry design jest ogromnie ważny, a niestety często pozostaje bagatelizowany. Zafascynowani filozofią „hygge” postanowiliśmy przekazad nasze uczucia i doświadczenie poprzez medium fascynującej estetyki i subtelnej formy.
W dzisiejszym szybkim stylu życia obserwujemy, że ludzie nie poświęcają wystarczająco dużo uwagi, aby po prostu doświadczad codziennych chwil ze swoimi bliskimi. Dlatego zachęcamy, byś cenił swój czas, dzielił się nim z przyjaciółmi i rodziną.
Hyggelig. Chwile, które warto zapamiętać.