Zestaw pościeli HOP DESIGN

199.00 złBłękit przynosi spokój i ukojenie, szczególnie lubiany we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Błękit jest relaksujący – znakomicie sprawdza się jako tło, ale może występować również jako kolor dominujący. W zależności od intensywności bywa wyrazisty, ciepły czy romantyczny. Umiejętne operowanie błękitem sprawia, że wnętrze sprzyja wyciszeniu i pozostawieniu za sobą emocji, które towarzyszyły nam w ciągu długiego dnia pełnego wyzwań. 

Błękitna nowoczesna pościel Hop Design jest wykonana w stu procentach z naturalnej bawełny. Dzięki temu możemy „zanurzyć się” w niej i czerpać przyjemność wynikającą z kontaktu naszej skóry z tkaniną pozbawioną jakichkolwiek syntetycznych domieszek. Pościel bawełniana nie zawiera sztucznych barwników, które mogłyby wywoływać reakcje alergiczne. Jest przy tym wytrzymała i miła w dotyku. Wystrój sypialni wywiera wyraźny wpływ na jakość naszego snu. Jeśli wybierzemy to, co najlepsze, możemy być pewni, że każda noc będzie dla nas przyjemna, a rano obudzimy się wypoczęci i pełni energii.  Pościel Hop Design to naturalny materiał, prosta forma, wypoczynek, asysta księżyca i gwiazd, czyli prosta przyjemność, która pozwala rozpieścić zmysły i być bliżej natury.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Materiał: 100% bawełna
  • Splot: płócienny
  • Gramatura: 140g/m2
  • Zawartość: 1 x poszwa na kołdrę w rozmiarze do wyboru (160 x 200 cm lub 200 x 200 cm lub 220 x 200 cm), 2 x poszewka na poduszkę w rozmiarze do wyboru (40 x 40 cm, 50 x 60 cm, 50 x 80 cm, 70 x 80 cm)

Produkt zostanie wysłany w ciągu 6 dni roboczych.

korzysci 2

HOP Design

HOP Design łączy w sobie siłę nowoczesnego projektowania i precyzyjne ręczne wykonanie polskich rzemieślników. Cechuje nas patriotyzm lokalny, chętnie sięgamy po usługi zanikających zawodów takich jak toczenie drewna, wyoblanie metalu, kamieniarstwo. Stawiamy na polską jakość, polską solidną produkcję i polski dizajn.

 

Markę HOP Design tworzą Kinga Chmielarz i Konrad Hulak. Pochodzą z dwóch różnych branż - ona z kreatywnej, on z marketingu i sprzedaży. Na styku swoich zainteresowań oraz doświadczeń stworzyli HOP Design. Kinga, absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych zajmuje się projektowaniem i nadzorem produkcji produktów. Za wytyczanie strategii firmy oraz jej zaplecze biznesowe, wraz ze sprzedażą, odpowiada Konrad.

W ofercie HOP Design znajdują się lampy wiszące i stojące, oraz tekstylia – ręczniki i pościele. Produkty łączą w sobie minimalizm wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Lampy posiadają elementy z toczonego bukowego drewna, z kolei tekstylia wytwarzane są ze stuprocentowej bawełny. Firma ma na swoim koncie nagrody przyznane na Łódź Design Festiwal 2015. Pierwszą z nich jest nagroda w konkursie make me! dla lampy Latarnia, druga to must have, którą zdobyła lampa Totem 6. Produkty HOP Design zostały również docenione na Warmia Mazury Design Festival, gdzie otrzymały wyróżnienie Polish Proven Design.